Популярне

Священик московського патріархату ставив мітки у селі біля Броварів

Мешканець села Гоголів, що у Броварському районі Київщини розповів, що Служба безпеки України затримала місцевого священника. За словами мешканця села Миколи, у священника провели обшуки і знайшли зброю, повідомляє СлідствоІнфо.

«Цей Олег (священик) — він україноненависник. Він похрестив дитину, і почав таке розповідати, що я вже не витримав і попросив його замовкнути. А під час війни він ставив мітки. Коли у нього провели обшук, знайшли зброю»,  — розповідає Микола журналістам «Слідства.Інфо». За словами чоловіка, після обшуків священика затримала СБУ. Він служив у представництві Флорівського монастиря, розташованого у Києві. Цей монастир належить до Московського патріархату.

Село Гоголів знаходиться у Броварському районі, у 40 кілометрах від столиці. Українські військові продовжують зачищати села та містечка Київщини від росіян, зараз запеклі бої тривають саме у Броварському напрямку.

25 лютого у Київській області біля Гостомеля був затриманий протоієрей російської православної церкви в Україні – Михаїл Павлушенко, який допомагав російській армії, а 16 березня у Києві затримали священника російської православної церкви в Україні отця Онуфрія (від якого Московський патріархат відрікся, вказавши, що він не є його священником), під час обшуку у будинку якого було виявлено, що він співпрацював зі спецслужбами рф.

У березні в Бородянці священник Московської церкви Віктор Талько допоміг окупантам викрасти цивільних: в УПЦ МП повідомили, що “намагалися зв’язатися з ним”, для отримання пояснень, але з ним “відсутній будь-який зв’язок”.

Журналістка Громадського Вікторія Рощина після звільнення з полону орків повідомила, що потрапила у полон через «московського» попа Луки з Запоріжжя, який відповідав за гуманітарну колону, яка йшла з Запоріжжя на Бердянськ.

Понад 50 громад УПЦ МП приєдналися до ПЦУ, близько 100 – у процесі переходу.

Фото: Фейсбук