Популярне

Третю підозру отримав ексдиректор Департаменту соцполітики КМДА

Цього разу за розкрадання 2,5 млн. грн. на програмі «Турбота. Назустріч киянам»

Екс-директору департаменту соціальної політики Київської міської ради Юрію Крикунову вручили третю підозру за фактом присвоєння особливо великих розмірів коштів цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» (ч. 5 ст. 191 КК).

За даними слідства, наприкінці 2018 року чиновник, у змові з головою тендерного комітету та підприємцем, розробили злочинну схему заволодіння грошовими коштами, виділеними рішенням Київської міської ради у рамках міської цільової програми. За результатами двох тендерів, проведених за штучними умовами для забезпечення перемоги підконтрольного підприємства, було укладено договори на постачання медичних виробів – засобів особистої гігієни за завищеними цінами.

Таким чином, екс-директор, голова тендерного комітету та підприємець привласнили понад 2,5 млн. грн.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру спільникам екс-чиновника.

Раніше Крикунову повідомили про підозру за фактами службової недбалості, що спричинило збитки на суму 1,9 млн. грн., а також – присвоєння 13,6 млн. грн. у складі організованої групи, до якої входили чинні та колишні чиновники департаменту. Обвинувальні акти у цих кримінальних провадженнях вже направлені до суду, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.