Популярне

У Києві нахабні авто-мотогонщики своїм ревом заглушують сирени, тероризують людей, діють як диверсанти…

Не встигли в Києві та інших містах прибрати блокпости, як на дороги повилазили нахабні мажори-гонщики, мотоциклісти різного штибу на швидких і, головне, дуже гучних болідах.

Послідовники нічних вовків

Вони із нетерпінням чекають відміни комендантської години, щоб розпочати свої гонитви по нічних містах. А поки що «змушені» гасати вдень. І ні попередження про небезпеку, ні навіть дефіцит пального їх аж ніяк не зупинив. Отже 8-9 травня по центру столиці з ревом гасали примарні мотогонщики, заглушаючи навіть вій сирен. Найбільша і найзухваліша банда майже кожен день катається уздовж бульвару Лесі Українки.

Вони часто їздять зграями, як оті нічні вовки байкера-путініста Залдостанова. Постійно влаштовують перегони на світлофорах та прямих ділянках, нехтують правилами дорожнього руху, хамлять водіям, перехожим, навіть правоохоронцям. Днями один такий кадр на мотоциклі свідомо збив у Дніпрі поліцейського, зламавши йому ногу. Хто бачив це – здригнулися від кошмару.

Мотогонщик збив патрульного поліцейського

Гучніші від сирен, хамовитіші від рашистів

Робити таке – безглуздо й зухвало розважатись у військовий час, коли гинуть воїни та мирні громадяни, коли люди здригаються від звуків, щоденно повітряні тривоги – це свідомо працювати на користь ворога!

Можливо, гучні бидло-гонщики, що порушують правила та створюють безлад – це план рашистів по розхитуванню ситуації в мирних містах? Хто знає, можливо, вони якраз виконують спецзавдання ФСБ. Бо майже всі вони демонстративно руськомовні, демонстративно зневажають як перехожих, так і водіїв і правоохоронців.

А ще буває, під час нечисленних зупинок за перевищення, вихваляються зв’язками у високих кабінетах, та можливістю по одному дзвінку «відправити поліцейського, чи тероборонівця на передову у Попасну або Рубіжне». – «Если будешь мне что-то булькотать – завтра будешь уже в окопе». Приблизно таке нещодавно сказав один мотогонщик на блокпосту. І це просто ганьба!

Але найбільшу шкоду та незручність приносить навіть не регулярне створення аварійних ситуацій, а психологічне знущання з людей – простих киян, військових, переселенців, травмованих фізично і психологічно.

Справа в тому, що ці гоночні мотоцикли спеціально налаштовані на гучний звук при наборі швидкості. Це робиться виключно для хизування, для розваги, для створення гучних спецефектів, для дратування перехожих і підвищення власного ЕГО. Вони не їдуть на порожні шосе, де немає будинків – бо там на них ніхто не реагує, і нема з кого знущатись. І це яскраво характеризує їхню гнилу, людожерську сутність, яка так близька «руському міру» . Безумовно, вони першими салютували б кацапським військам, якщо б ті захопили Київ.

Ще одна величезна проблема полягає в тому, що в багатьох мотоциклах звук двигуна дуже нагадує виття сирени про повітряну тривогу. Але ще більш гучний та пронизливий. Уявіть собі, що відчувають ті, хто постійно ховався у бомбосховищах, коли вони чують ці звуки. А що відчувають біженці зі сходу України, яких під звуки сирен бомбили та обстрілювали кожен день з ранку до вечора!?

І от такі поганці на повній швидкості з диявольським ревом, як 10 повітряних сирен, щогодини проскакують повз місця розміщення біженців, повз київський військовий госпіталь, де лікуються, відпочивають, проходять реабілітацію сотні поранених бійців ЗСУ. Багато хто з них не може вдень ні поспати, ні розслабитись, отримують постійні стреси від цих безкінечних «мотосирен». А за день по цій вулиці та інших київських магістралях, пролітає кілька сотень таких зухвалих гонщиків!

Заборонити гучні авто і мотоцикли законодавчо!

Постає питання. Чиїх депутатів, міністрів, олігархів, суддів, прокурорів, директорів це синки? Хтось знає, чому вони плюють на цивільних та військових і впевнені у власній безкарності? Чому вони регулярно порушують закон (перевищення швидкості) спокій та порядок і їх ніхто не зупиняє? Чи влада розуміє, що така ситуація – геть неприпустима, бо розхитує нерви, терпіння людей і провокує злість та непередбачувану реакцію? Чи треба дочекатись, щоб якийсь воїн із ПТС втратив контроль, вийшов на дорогу і розстріляв цих негідників з автомата? Хто тоді за це відповість? А відповідальними будуть керівники МВС, поліції, мерії, військової адміністрації, бо вас попереджали, а ви нічого не зробили! Чи може, доки не сталася невиправна трагедія, треба жорстко припинити цей безлад і на рівні закону заборонити, взагалі, користування гучним транспортом на вулицях столиці та інших міст. Назавжди. Як це вже зробили у Білій Церкві.

Та й у мирний час нема чого таким поганцям ганяти по вулицях, ця ганебна практика має відійти в минуле назавжди! Хочеш поганяти – будь ласка, пи#дуй за місто на безлюдні шосе, і хоч об стіну розбивайся, маєш право.

А тим, хто влаштовує ці безглузді перегони, хочеться сказати. Гей, хлопці та їх «заплічні» дівчата, котрі з ранку до ночі з ревом гасають за смертю, немов скажені, по вулицях міст, дратуючи людей, ризикуючи самі і наражаючи на небезпеку інших. Якщо у вас багато енергії, якщо вам набридло жити, якщо вам нудно, нема чим зайнятися і є вільні гроші та вільний час, зробіть наступне. Обв’яжіться вибухівкою, поїдьте на фронт, розженіться 200 км/год, гепніться у рашистський блокпост та підірвіться разом із ворогом! Тоді ваші смерті будуть мати сенс, а втрачене життя не буде таким безглуздим.

Тарас Попович