Популярне

У Києві з оборонного заводу “Радар” викрали обладнання для російських літаків

З київського заводу «Радар» у ніч з 8 на 9 лютого викрали обладнання, що використовують для літаків сімейства «СУ». Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

«У ніч з 8 на 9 лютого 2022 року з одного з цехів АТ «Київський завод «РАДАР» невстановленими особами викрадено окремі блоки радіоелектронного обладнання, яке використовується в літаках сімейства «СУ», найбільше яких на озброєнні має РФ», – йдеться у повідомленні.

Сума збитків для підприємства наразі невідома. В «Укроборонпромі» кажуть, що крадіжка планувалася детально і заздалегідь, адже її вчинили незважаючи на посилені підприємством заходи з технічної захищеності.

За фактом крадіжки розпочали кримінальне провадження, проводиться досудове розслідування.

Нагадаємо, у листопаді 2021 року чиновники Миколаївського бронетанкового заводу організували злочинну схему розкрадання запчастин.

Контррозвідники СБУ викрили двох жителів Дніпропетровської області які незаконно вивозили за кордон товари військового призначення.

А в липні контррозвідка СБУ заблокувала незаконне вивезення з України комплектуючих до зенітно-ракетних комплексів. Злочинну схему організував екс-працівник одного з вітчизняних оборонних заводів.