Популярне

У Кличка розікрали понад 4 млн. грн. на охороні парковок

До суду скеровано обвинувальний акт відносно керівника підрядної організації за фактом привласнення бюджетних коштів у особливо великих розмірах, а також відносно директора комунального підприємства з експлуатації і ремонту «Житло-Сервіс» за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2017-2018 років комунальне підприємство «Житло-Сервіс» уклало з приватною фірмою договори про надання послуг з охорони паркувальних майданчиків.

Відповідно до умов договорів, підрядник зобов’язувався за рахунок власного штату працівників здійснювати охорону паркувальних майданчиків. При цьому директор фірми, не маючи у штаті необхідної кількості співробітників, зазначав у актах виконаних робіт надання послуг у повному обсязі. Надалі вказані акти були підписані директором КП «Житло-Сервіс», внаслідок чого, відповідно до висновку судово-економічної експертизи завдано збитки на суму понад 4 млн. гривень.

Дії керівника підрядної організації кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України як привласнення коштів у особливо великих розмірах, а дії директора комунального підприємства кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України як службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

Цікаво, скільки ще кримінальних проваджень щодо посадовців КМДА потрібно Кличку, аби змінити платівку про «політичне переслідування київської влади» на явку з повинною?