Популярне

У Лондоні можуть конфіскувати власність російських олігархів – МЗС Британії

За повідомленням незалежного щоденного британського вебсайту новин Independent, проти російських олігархів у Лондоні запровадять нові жорсткі санкції. Це має стати ще одним інструментом для стримання Кремля від вторгнення в Україну.

На заваді обмежень не стане навіть ймовірна шкода для економіки Великої Британії. Про це заявила міністерка закордонних справ країни Ліз Трасс.

“Лондонград” не допоможе

Політикиня не погоджується із тим, що влада і багатство росіян у так званому “Лондонграді” завадить Заходу покарати агресію Путіна. Водночас вона визнає, що наразі економічні санкції є досить вузькими.

Ми прагнемо їх розширити, щоб будь-яка компанія, яка цікавить Кремль і режим в Росії, могла стати мішенню. Олігархам Путіна буде ніде сховатися, як і компаніям, що беруть участь у підтримці Росії, – заявила Трасс.

Санкції не стануть драматичними для Великої Британії

Ліз Трасс наголосила, що найважливіше зараз – це захист свободи та демократії, а не фінансові проблеми.Ми не можемо віддавати перевагу короткостроковим економічним інтересам перед довгостроковим виживанням свободи та демократії в Європі. Це важке рішення, яке всім нам доведеться прийняти,

– сказала вона.

Міністерка запевнила, що закон про нові санкції неминучий, як і відправлення ще 1000 британських військових до Естонії та військових кораблів у Чорне море.

Також Трасс підкреслила, що загрозу російського вторгнення необхідно зупинити. Для Великої Британії це є пріоритетом номер один.

Підтримка Великої Британії

  • Британське міністерство закордонних справ 31 січня, нібито планує оголосити про санкції проти Росії. Наразі невідомо, чи мовиться про нові обмеження, чи про розробку пакету санкцій на випадок агресії проти України.
  • Прем’єр-міністр Великої Британії з 31 січня планує візит в Україну. До речі, після того Борис Джонсон поговорить телефоном із Володимиром Путіним.
  • Велика Британія продовжує допомагати Україні на тлі загроз з боку Росії. Держави ратифікували угоду на 1,7 мільярда фунтів стерлінгів.
  • Через загрозу російського вторгнення в Україну Велика Британія також відправила 30 своїх армійців. Вони навчать військових ЗСУ користуватися новими британськими протитанковими засобами.

Борис Джонсон вже попереджав Путіна щодо України – дивіться відео: