Популярне

У СБУ розповіли подробиці затримання Медведчука: його піймали під час втечі

Жоден зрадник не уникне покарання і буде відповідати за законами України

Служба безпеки України затримала кума путіна Віктора Медведчука. Прес-служба Офісу президента: «Проведено спецоперацію завдяки СБУ. Молодці!» За інформацією кількох джерел, Медведчук збирався втекти, і його піймали в дорозі.

Деталі про затримання розповіли в СБУ:

«Ти можеш бути проросійським політиком і роками працювати на державу-агресора. Ти можеш ховатися від правосуддя останнім часом. Можеш навіть одягнути українську військову форму для маскування. Але чи допоможе тобі це втекти від покарання? Аж ніяк! Кайдани чекають на тебе. І на таких же зрадників України, як ти!

Проросійські запроданці та агенти спецслужб рф, запам’ятайте – у ваших злочинів немає жодного строку давності. Та схованок, де б ми вас не знайшли!»

Голова СБУ Іван Баканов зазначив: «Дякую усім співробітникам СБУ, зокрема  контррозвідникам і слідчим, які, виконуючи доручення Президента України Володимира Зеленського, довели свій професіоналізм і провели цю блискавичну та небезпечну багаторівневу спецоперацію із затримання поки що народного депутата Медведчука.

Жоден зрадник не уникне покарання і буде відповідати за Законом України. За всією суворістю, за всі злочини сьогодення, до яких призвели його особисті дії в тому числі».

Читайте також:

ФОТО. Зеленський повідомив про затримання Медведчука