Популярне

В Інстаграмі є все: нардепи, чиновники та члени їхніх родин не можуть втриматися від спокуси показати себе і свої статки

За вікном вже зовсім по-весняному світить сонечко, і мимоволі думаємо про море, теплі дні і гарні фоточки для Інстаграму. О, так в нас на цьому тижні і про море, і про Інстаграм. Бо поки українські моряки знов не можуть отримати документи для роботи – через корупційні схеми, депутати і чиновники «паляться» через фото на морі, в дорогих готелях і нових авто. Яких часто немає в декларації.

А от в Інстаграмі все є. Тож сьогодні святкуємо повернення Інста-Шерлока, а також говоримо про таке:

– чому українські моряки знов виходять на мітинги

– як злочинець став головою фонду ексСБУшника на Тундрі

– і що вас чекає в новому форматі, який запускаємо спільно з Kyiv Independent

Інстаграмна мудрість: чого не знайти в деклараціях чиновників, майже завжди можна знайти у їхніх сторіз. У цьому ми пересвідчилися завдяки знахідкам нашого Інста-Шерлока Вадима. Він промоніторив кількасот сторіз родини Тищенка і ексСБУшника Герсака та ще ряда любителів Інстаграму серед українських посадовців, їхніх коханих і дітей.

Здавалося б, дрібні деталі з фото, скрін шматочка сторіз – і от тобі доказ, що нардеп Дмитрук їздить не на Жигулях, як він то намагався показати, а на дорогому кросовері. Фото сумки «Прада» на фоні ресторану – і ми вже знаємо, що нардеп Тищенко із сім’єю у п’ятизірковому готелі в Дубаї. І, знову ж таки, завдяки сторіз дружини Тищенка, рахуємо, що відпустка тривала 3 тижні, а обійшлася у мінімум 590 000 незадекларованих гривень – і то лише за проживання.

Що не кажи, а департаменту «Інстаграму» в правоохоронних органах бракує. Бо ж, крім незадекларованих сотень тисяч, можна знайти й 17-річного сина ексСБУшника без прав на Ламборгіні чи Тундрі зі спецсигналами. Або ж наречену нардепа Юлію з незадекларованою обручкою за 650 тисяч чи депутата з талантом купувати мотоцикли у 20 разів дешевше.

До речі, пан Герсак заслуговує у цій розповіді особливої уваги. У 2020-му ми виявили у нього квартири в елітному столичному ЖК, землі під Києвом і дорогі автівки. І все це з кримінальним шлейфом. Тоді ж Герсака звільнили з СБУ.

Та чи став він жити гірше? Навпаки. Його статки після звільнення дивом збільшилися на 1,2 мільйони ДОЛАРІВ, додалося 2 квартири та 6 паркомісць на Новопечерських липках та студія салону краси для дружини.

Більше того, Герсак заснував два благодійні фонди у рідному Гайсині на Вінничині і зробив їхнім головою… барабанний дріб… судимого за десяток кримінальнх епізодів (включно з погрозами вбивств і приставлянням ножа до горла) Юрія Іполітова. Не здивуємося, якщо Герсак з Іполітовим ще й балотуватимуться на виборах… Ну, а попереднє наше розслідування, присвячене Герсаку, можна переглянути за посиланням нижче.