Популярне

«Вечір в хату людям, які заїхали і мотають строки у наших буцигарнях…»

Міністр юстиції України ботає по фєні. Що за цим криється – маячня чи злочин?

Схоже, Денис Малюська позаздрив лаврам президента і міністра внутрішніх справ Росії. Перший на загал продемонстрував блискучі знання не зовсім пристойних рим відомої панк-рок групи (нравится, не нравится – терпи, моя красавица), інший – «по понятіям» гарантував дотримання дипломатичних домовленостей залізобетонним «пацан сказал – пацан сделал».

Денис Малюська, закликаючи ув’язнених не вестися на російські провокації, звернувся до них на фєні. Своє послання міністр юстиції опублікував у фейсбуці, зазначивши: «відео – це для моїх «клієнтів».

«Вечір в хату людям, які заїхали і мотають строки у наших буцигарнях. Про прогон від злодіїв з Раші знаю, чув. Просять підняти шум і творити безлад в тюрмах, на волі. Знаю. Але ж в нашій хаті – свої порядки й закони. Ми проти бєспрєдєла. Тому, люди, тихо, ша. Без кіпіша. За оперативною інформацією, РФ намагається запустити кілька бунтів у тюрмах через зв‘язки у злочинному світі. У них не виходить. Але про всяк випадок: наступні кілька тижнів не реагуйте емоційно на сфальшовані відосики та проплачені протести біля в‘язниць. все буде ок», – написав міністр.

На думку політолога Дмитра Джангірова, цією «маячнею» міністр юстиції намагається відволікти увагу від вбивства в’язня, яке й спричинило заворушення в одній з українських установ виконання покарань.