Популярне

Відкрито кримінальне провадження за фактом погроз чернівецькій журналістці Галині Єреміці

Поліція Чернівецької області розпочала кримінальне провадження за фактом погроз місцевій журналістці Галині Єреміці. Про це з посиланням на відділі комунікації поліції Чернівецької області повідомляє Інститут масової інформації.

Відомості внесено до ЄРДР з попередньою кваліфікацією частиною 2 статті 171 КК України – «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів». Слідчі поліції проводять досудове розслідування та з’ясовують обставини події.

Нагадаємо, прихожанин московського патріархату погрожував Галині Єреміці цеглиною. Це трапилося 10 квітня під час протистояння прихожан української православної церкви і російської. Як встановила журналістка, чоловіка, який двічі наманався кинути в неї цеглою, звуть Федько Георгій Миколайович.

Після закінчення зйомок журналістка написала заяву до поліції.

Нагадаємо, у березні на знімальну групу агенції журналістських розслідувань «Слідство.Інфо» напали у Києво-Печерській лаврі, де вони готували репортаж.

Журналісти поставили питання настоятелю Лаври митрополиту Російської православної церкви в Україні Павлу (так звана УПЦ Московського патріархату). Пісця цього до кореспондента підбіг чоловік із палицею і почав бити його по нозі.

Источник: detector.media