Популярне

Впливові люди в Кремлі стають небезпечними для Путіна. Хто підпише капітуляцію Росії? — Піонтковський

Мафіозне угруповання, яке керує Росією, всерйоз розглядає питання усунення Володимира Путіна від влади, пише у своїй колонці в НВ російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський. Героїчний опір України підштовхнув вільний світ до програмування поразки Росії у війні, яку необачно оголосив божевільний диктатор, наполягає автор, і кремлівська верхівка не може цього не помічати.

«Впливові люди у Кремлі стають небезпечними для Путіна. Впливові поза Кремлем для нього не є небезпечними. Ті самі військові. Давайте без ілюзій: вони — не ліберали, а такі ж російські імперіалісти, не проти й відхопити якийсь шматочок України. Але навіть до початку війни відставні генерали попереджали Путіна, що окупація України — шалена авантюра. І все, що відбувається, це підтверджує», — зазначив Піонтковський.

За його словами, Путін став основною проблемою «того мафіозного угруповання, яке стоїть при владі».

“Він знищує країну, яка є для них годівницею, вони дуже непогано влаштувалися. Думаю, вони дуже серйозно розглядають зараз питання можливого усунення Путіна від влади. І кожен новий успіх України на фронті (а ці успіхи різко посиляться за два тижні, коли в повному обсязі підійде найсучасніша у світі зброя), підштовхує їх до цього рішення», — вважає публіцист.

Воєнна логіка підказує, що перемога України неминуча, тож Путін зараз лише заважає своїм спільникам, переконаний Піонтковський.

«Є думка, що вони ще гірші, ніж Путін. Але тут не питання, хто добрий чи поганий. Питання в тому, хто підписуватиме капітуляцію», — написав він.

У будь-якому разі, на думку колумніста, після війни і Україна, і решта світу не сподіватимуться на «хороших чи поганих лідерів Росії», а створять такі умови, щоб ніхто й ніколи не зміг вчинити з території РФ агресію проти сусідніх країн.