Жінки окупантів вважають, що судове переслідування не має законних підстав
Дружини російських окупантів агітують своїх чоловіків писати рапорти та повертатися додому. За словами однієї з росіянок, судове переслідування, яким лякає військових російське командування, не має законних підстав. Про це говориться у перехопленій розмові окупанта зі своїми рідними.
Деталі
У розмові дружина окупанта агітує його писати рапорт на звільнення з армії. Вона заявляє, що судове переслідування немає законних підстав.
Мама окупанта, яка долучається до розмови, нарікає на неправдиву інформацію щодо втрат, яку подають російські ЗМІ:
“США – 21 тисяча росіян загинуло, Україна ставить 24. А наші – 1200, уяви? Це вік від 18 до 25. А хто нам буде на пенсію заробляти? Ніхто. Пенсію відмінять. Коротше, ж… (все погано)”.
Крім того, мати окупанта скаржиться, що “спецоперація” невідомо на скільки розтягнеться, а відбудовувати Україну доведеться також за рахунок росіян. В той самий час, по телевізору показують виключно свята:
“Улан-Уде 99 років – величезний концерт! По… (байдуже), що в Бурятії щодня ховають пацанів з України. Мають бути в траурі… Дітей патріотизму кинулися вчити… Скільки народу, а правди анітрохи немає”, – сказала жінка.
Навіть розстріл не лякає. Військові РФ масово тікають з армії
Окупанти тікають з армії РФ, незважаючи на погрози розстрілів і покарань. Російські солдати масово хочуть звільнитися. Також загарбники відмовляються воювати в Україні. Про це свідчать численні телефонні розмови російських загарбників, які перехоплює СБУ.
“Пацани просто беруть і їдуть вже. Нашу бригаду по-любому розформовуватимуть, бо багато людей звільнилося. От їде, наприклад, одна людина після закінчення терміну контракту… стрибає до “Камазу”, а за ним ще восьмеро людей стрибають, які хочуть звільнитися самі по недотриманню. І вони просто їдуть, коротше, і звільняються. І отак от постійно”, – розповідає окупант дружині.
Він сподівається, що йому також дозволять повернутися додому в кінці травня – якраз по завершенню 90 днів, на які нібито розрахована “спецоперація”.
Адже кожен день перебування в Україні для росіян – це ризик потрапити у список “двохсотих”, який уже налічує понад 29,5 тисячі”, – наголосили в СБУ.
Раніше повідомлялось:
- Окупанти діляться лайфхаком, щоб не стати “гарматним м’ясом” – перехоплення
- “Там д*па”. Загарбники скаржаться на своє окопне життя в Україні – перехоплення
- Окупантів відправляють на війну з Україною без екіпірування – перехоплення розмови
- “Ми як фашисти тут”. Полонений окупант зробив гучну заяву (відео)
- Окупанти вигадують лайфхаки, щоб не воювати в Україні – перехоплення
- “Я на*ер послав просто, і все”. Окупанти вигадують лайфхаки, щоб не померти в Україні – перехоплення

