Популярне

За хабар у $2000 судитимуть посадовця КМДА

Шевченківська окружна прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт стосовно начальника управління департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю Київської міської державної адміністрації, викритого на отриманні неправомірної вигоди за ігнорування порушень під час реконструкції будівлі на Крутому узвозі в центрі української столиці.

«Посадовець КМДА висловив вимогу громадянину щодо надання неправомірної вигоди за невжиття заходів реагування на порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, можливо допущених під час проведення реконструкції нежитлового приміщення на вул. Крутий узвіз у Києві. 07.10.2021 посадовця затримали одразу після одержання 2000 доларів США неправомірної вигоди», – повідомила прес-служба Київської міської прокуратури у четвер.

Дії чиновника кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, стосовно нього застосовано запобіжний захід у вигляді застави. На майно посадової особи накладено арешт із метою забезпечення конфіскації майна.