Популярне

Про незаконність новобудов, Божі заповіді та московську церкву (відео)

Публікуємо повний виступ депутата зі «Свободи» Валерія Степанюка на 12 сесії Ірпінської міської радиДалі відео і стенографічний запис промови на злободенні питання життя Ірпінської територіальної громади…

«Перш за все хочу висловити здивування, що на 7 році війни ми всі із себе патріоти, а поза тим виділяємо землю російській православній церкві в Романівці. Питання 193. Церкві, яка є складовою ідеологічної машини Путіна. Згадайте хоч а б те, як їхній патріарх демонстративно не встав у Верховній раді, щоб вшанувати наших загиблих героїв.

Тепер про розширення меж Ірпеня. 38 питанням порядку денного влада фактично визнала що брехала нам від дня прийняття нового Генплану, де вже тоді була намальована цифра 3 з лишнім тисячі гектарів. І фактично всі новобудови на заплаві, на собачнику, Єсеніна та інші незаконні. Але так як у Верховній раді є свої люди, будуть намагатися ці 3 тисячі з гаком узаконити. І я навіть не на мить не сумніваюся, що більшість сьогодні за це проголосує. Відтак забудують смарагдову зону річки Ірпінь, полетять друзки від лісів зате багаті стануть ще багатшими, бідніші ще біднішими, а хворі нещаснішими.

Тому що останні 4 гектари землі, які зарезервовані для медицини на Давидчука сьогодні заберуть. На одному гектарі обіцяють дитсадок замість дитячої лікарні. На решті басейн. Але ви ж пам’ятаєте, що вони нам і школу на заплаві обіцяли. При цьому клялися і божилися, що не брешуть.

Як бачимо що відкриття в Ірпені пам’ятника 10 заповідям божим в не допомогло. Тому звертаюся до шановного голови з проханням створити для своєї більшості депутатів кружок для поглибленого вивчення святого письма і вищезгаданих заповідей та можливі ризики їх недотримання. Особливу увагу прошу звернути на пункти 7. Не кради та 10. Не пожадай нічого того, що є власністю ближнього твого. Тому що все те, що ви так дружно дерибаните є власністю громади. Декому не завадило б і поглиблене вивчення пункту 6. Не чужо лож. Тож бажаю всім успіхів у цій богоугодній справі».