Популярне

Саакашвілі про загибель білоруського опозиціонера: «Це в стилі Путіна»

Голова виконкому Нацради реформ звинуватив українські спецслужби в бездіяльності

Можливе вбивство голови громадської організації Віталія Шишова, який був знайдений повішеним в парку недалеко від місця свого проживання, говорить про те, що білоруський режим діє в стилі президента Росії Володимира Путіна. Таку думку в ефірі програми «Сьогодні Ранок» на каналі «Україна 24» висловив глава виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі.

«Це все дуже жахливо. Зараз в Білорусі стиль такий, як стиль Путіна — політичних опонентів вбивати, щоб всім іншим неповадно було. Так, в Києві небезпечно, я можу це підтвердити. Я сподіваюся, що ця ситуація зміниться», — сказав політик.

Читайте також: Путін може відправити «Петрова» і «Боширова» на обід до Лукашенка — журналіст

Саакашвілі заявив, що в Києві вільно працюють шпигуни і терористи, і звинуватив українські спецслужби в бездіяльності.

«У Києві спокійно діють дуже багато представників різних спецслужб, тому що все продається, тому що корупція. Замість того, щоб займатися шпигунами, терористами, підісланими ворогами — чим вони (спецслужби — ред.) займаються? Вони займаються бізнесом, «обілєчіванієм», — сказав Саакашвілі.

Читайте також: Відбувається обережна анексія Білорусі російський політик про Путіна і Лукашенка

Нагадаємо, колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що знайти можливих вбивць голови громадської організації «Білоруський дім» Віталія Шишова — це тест для України.

Некомерційна організація «Білоруський дім» займається верифікацією біженців з Білорусі та наданням допомоги громадянам, які постраждали від диктаторського режиму Олександра Лукашенка.