Популярне

6 травня в Україні відзначали День піхоти

Друзі, у День піхоти в особі мого друга і його побратимів Н-ської частини вітаю всіх піхотинців зі справжнім чоловічим святом. Все, що роблять танки, арта, дрони і літаки, – це феєричне дійство, але це лише прелюдія для наступу піхоти. Зайшла піхота, зачистила об’єкт – і тоді вважається, що він взятий.

Ось же віват, піхота! Будьте крепкі, бадьорі і не спускайте москалям ні в чому, віри їм нема. Один кремлівський людожер, який полюбляв банкети, підняв тост за піхоту, а інший людожер, відомий тим, що положив майже 400000 українських новобранців на Дніпрі, згадав його тост у мемуарах: за «Піхоту – царицю полів». Думаю – це вельми влучна метафора, якщо розуміти під полями – поля бойових дій, а не поля, де ростуть волошки чи маки. Звичайно, кремлівський людожер метафору поцупив (як і все вони цуплять) з німецької пісні про піхоту вермахта, яка так і називалася «Німецька королева зброї», її навіть можно послухати.

Königin der Waffen Deutsche Infanterie: https://youtu.be/xS5U-nyIFdU

Не знаю, чи спеціально один з вояків надів, щось подібне до корони (чи гусарський ківер), але вийшло вдало, ніби символ піхоти – Цариці бойових полів.

Серед фотографій бійців ЗСУ – і мій друг Сергій Новіков, до вторгнення москалів військовий волонтер від Громадської Спілки «Всеукраїнське об’єднання «МИ УКРАЇНЦІ», що створена, для допомоги та соціальної підтримки учасникам російсько-української війни та постраждалим від бойових дій на Сході України! Він був редактором блогерського журналу «Корупціонер в Україні», який мав досить велику аудиторію підписників і дописувачів. Багато, хто з моїх ФБ-друзів, дивилися стріми Сергія з судових засідань, де він добивався законності в судочинстві. В перші найгарячіші дні війни Сергій розвозив по блокпостах Києва і області продукти, воду, ліки, мішки, одяг для тероборонців. І все, як завжди робив тихо, надійно і без всілякого піару. За що ми його поважаємо і любимо.

Бережіть себе, хлопці!

Віктор КОПИЛЕЦЬ

PostSkriptum:

На цьому відео видно, що хлопці щось підбили, але що саме – я не спитав з причини безпеки: