Популярне

“Батька слизький” – вчинок Путіна і Лукашенка довів росіян до сліз, фотожаба справила фурор

Так над ними давно не сміялися

Президент Росії Володимир Путін в черговий раз став героєм карикатури. Про це пише Politeka.netПриводом для появи нової карикатури стало завершення процесу злиття Росії та Білорусі.

У звичному для себе стилі президентів союзних держав Володимира Путіна і Олександра Лукашенкко висміяв відомий карикатурист Сергій Йолкін.

“Атракціон – інтеграція”, – йдеться у підписі до публікації.

На свіжій карикатурі можна побачити Володимира Путіна, який в ігровому автоматі намагається дістати потрібного йому для злиття РФ і Білорусі Олександра Лукашенка.“Батька слизький…”, “Зверху слизький, а знизу вже корінням вріс”, “Навіть якщо витягне, йому явно не сподобається, що приз вміє говорити”, “Як же точно…”, “Цікава лоботомія для чайників. Наочний посібник”, “Бацька не так вже й дорого коштує”, “Цап-драп”, – жартують користувачі в коментарях під карикатурою Елкина.

Раніше ми повідомляли про те, що в мережі висміяли конфуз Володимира Путіна і Дмитра Медведєва. Приводом для глузувань стало фото, яке було зроблено під час з’їзду партії “Єдина Росія”, на якому також були присутні Володимир Путін і Дмитро Медведєв.

Як відомо, президент і прем’єр-міністр Росії стояли в першому ряду позаду столиків.

А користувачів соціальних мереж розсмішила оптична ілюзія, яка виникла на фото через невеликий зріст політиків.

“Так суворо Вована і Дімона ще ніхто не тролив.
Головне – картинку на весь екран не розкривати, тоді просто два карлика на табуреточках”, – йдеться у підписі до публікації.

“Найбагатші карлики в світі”, “Вовочка, прочитай нам віршик”, “Ліліпути в країні гуліверів”, “Кати власного народу”, “Суворість троллінгу в тому, що навіть табурет не допомогла”, “Так вони ж стоять на колінах і починають чергове вставання. Своїм п*здежом”, – жартують користувачі в коментарях під фотографією.