Популярне

Феміда наздоганяє виправданого васильківського стрільця Пашинського

Верховний суд направив на новий розгляд кримінальне провадження щодо колишнього нардепа Сергія Пашинського, який поранив з пістолета людину, але був виправданий. Про це помідомляється на сторінці Верховного суду на Facebook.

Справа пішла на перегляд до суду першої інстанції – Васильківського міськрайонного суду Київської області.

Таким чином, 17 лютого колегія суддів Касаційного кримінального суду у складі Верховного суду частково задовольнила касаційну скаргу прокурора та скасувала судові рішення, які виправдовували Пашинського.

Нагадаємо, ввечері 31 грудня 2016 року Пашинський на дорозі біля Василькова Київської області прострелив із пістолета ногу В’ячеславу Хімікусу. Нардеп стверджує, що ледь не в’їхав в авто Хімікуса з вимкненими габаритами, а коли зробив зауваження – Хімікус кинувся на нього з пляшкою та погрозами.

4 жовтня 2019 року слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань повідомили Пашинському про підозру в заподіянні громадянину тяжкого тілесного ушкодження.

18 березня 2021 року Васильківський суд Київської області виправдав Пашинського. А 16 червня 2021 року Київський апеляційний суд це рішення підтвердив. І справу закрили.