Популярне

Кличко займається «гречкосійством» у Чернігові

Виборча кампанія по 206-му округу ще не почалась, а ставленик одіозного «регіонала» Атрошенка Олександр Ломако вже активно займається підкупом виборців – повідомляє на своїй сторінці у ФБ лідер партії «Народовладдя» Юрій Левченко.

До офіційного старту виборчої кампанії по 206-му округу (частина Новозаводського району міста Чернігова та села й селища північно-західної Чернігівщини) – ще понад два тижні. Але підкуп виборців на окрузі вже йде повним ходом.

Ним активно займається Олександр Ломако – секретар Чернігівської міської ради, ставленик одіозного мера Чернігова Владислава Атрошенка. Ломако найімовірніше і буде кандидатом по округу «від Атрошенка».

Від Ломако та благодійного фонду Атрошенка «Поліський оберіг» мешканцям округу масово роздають солодощі та проводять безкоштовні медичні обстеження. Крім того, Ломако та Атрошенко вже встигли масово завісити весь округ білбордами та сітілайтами.

І все це «гречкосійство» активно піарять місцеві телеканали «Дитинець» та «Новий Чернігів», які контролює Атрошенко.

Нагадаю, що і сам Атрошенко – одіозний мультимільйонер, колишній регіонал (а потім нардеп від БПП) – активно підкуповував виборців, коли балотувався по цьому округу у 2012 і 2014 роках. Зокрема, Атрошенко роздавав мешканцям округу борошно, цукор, олію та отруту проти колорадських жуків – https://www.oporaua.org/…/1614-olija-otruta-ta-boroshno…

Підкуповував виборців Атрошенко й на виборах мера Чернігова у 2015 та 2020 роках. А одіозний злобудовник – друг Кличка Микитась, який заручився підтримкою Атрошенка на проміжних виборах у 2016 році, для підкупу скористався благодійним фондом Атрошенка «Поліський оберіг», який той передав Микитасю «у політичну франшизу» на час виборів.

Як бачимо, корупційний тандем Ломако-Атрошенка вирішив вже вкотре задіяти «гречкосійство» як надійний, перевірений засіб ведення антинародної виборчої кампанії. При цьому ці «місцеві князьки» заручились підтримкою іншого корупціонера – мера Києва Кличка. Так, кишенькова «партія» Атрошенка «Рідний дім» ще влітку підписала угоду про співпрацю з такою ж кишеньковою «УДАР Віталія Кличка». А цієї осені Ломако очолив Чернігівську обласну організацію «УДАР». Тоді представляти його до Чернігова приїхав сам Кличко.

Нагадаю, що Атрошенко – це той «регіонал», який голосував за диктаторські закони 16 січня, а потім став народним депутатом від БПП. До речі, є обґрунтовані припущення, що саме Атрошенко подарував Януковичу легендарний «золотий батон» (золотий злиток у формі батону вагою два кілограми). І ось тепер із Атрошенком уклав союз «великий патріот» Кличко.