Популярне

Корса, Кисіль та Лімфа – екіпаж лікарів-героїв рятують українців (відео)

Учора ми плакали. Наш побратим “Корса”, який приєднався до #ПДМШ у перші дні війни, мав повертатися до себе на Корсику. Він виявився неймовірною людиною: справжнім воїном, лікарем і другом.

Дмитро Тузов встиг зробити перед від’їздом “Корси” велике інтервʼю з нашим “махновським” екіпажем (про те, “махновщина” – це добре чи зле, ми сперечаємося досі): Тарас Панкевич (“Корса”), Серега Киселёв (“Кисіль”) та Viktoriia Kramarenko (“Лімфа”) розповіли про свої військово-медичні будні на Радіо НВ.

Це інтервʼю має почути якнайбільше людей. Бо в них справжні герої розповідають про те, що, за словами нашої посестри з Канади, “людина не має бачити, але побачила”.

Це розповідь про сліди пекла, яке принесли на українську землю росіяни. Це свідчення безмежності людського падіння та людської величі. Це слова про біль, проти якого (за словами одного з їхніх пацієнтів) “адський біль – це ніщо”.

І водночас це розповідь про воскресіння з пекла, вісниками якого в Ірпені, Бучі, Бородянці, Гостомелі та інших деокупованих містах стали янголи #ПДМШ.

Обовʼязково почуйте цю розповідь! Вони побачили те, що “людина не має бачити”. Але якщо вони побачили і не прокляли світ і його Творця, ви це маєте почути.

Почути, щоб знати: без повної та безумовної перемоги над рашиською пошестю кінця цієї війни не буде. Пекло, яке несе з собою путінська Росія, знову повернеться на нашу землю. Тому ми не маємо іншого вибору, окрім “подолати смертію смерть”. Бо тільки смерть путінської Росії буде миттю справжнього воскресіння України.

Джерело: zora-irpin.info