Популярне

Корумпований заступник Кличка задекларував три квартири, будинок, елітне авто, соціальну допомогу і «Маленьке курчатко»…

Хоча сам Петро Пантелєєв надає перевагу «великим ракам»

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв, якому вручили підозру за фактом ухилення від проведення санації на забрудненій території, задекларував три квартири та приватний будинок, а також автомобіль вартістю понад 1,3 млн. гривень. Про це стало відомо із щорічної декларації чиновника.

Згідно з документом, Пантелєєву належить земельна ділянка площею 874 кв. м та приватний будинок у Баришівці Київської області площею 102 кв. м, якими володіє з 21 січня 2020 року. Також йому належить квартира площею 61,1 кв. м у Києві.

Дружина чиновника Ольга Пантелєєва разом зі Світланою, Сергієм та Ганною Крупчан має квартиру площею 94 кв. м у селищі Боромля, Сумської області. Також вона разом зі Станіславом Ціхунь володіє квартирою у Києві площею 82 кв. м, вартість якої становить 2,75 млн. гривень.

У 2019 році Ольга Пантелєєва придбала автомобіль AUDI Q7 (2016), вартість якого становить 1,37 млн. гривень. Ольга Пантелєєва має корпоративні права на ТОВ «Маленьке курчатко».

У 2020 році Петро Пантелєєв заробив у КМДА 750 тис. гривень, а також отримав 2,43 млн. гривень у подарунок від Галини Пантелєєвої. У свою чергу, його дружина отримала 76 тис. гривень соціальної допомоги та виплату 16 тис. гривень від страхової компанії «ВУСО».

Подружжю належать 336 тис. гривень, 7 тис. євро та 33 тис. доларів заощаджень.