Популярне

Магалецька пішла з Держпродспоживслужби. «За власним бажанням»

Про це Владислава Магалецька повідомила на своїй сторінці у соцмережі Facebook, назвавши причиною такого кроку наполегливі рекомендації лікарів щодо стану здоров’я в найближчі декілька місяців.

«Робота на посаді голови ДПСС потребує постійного включення в режимі 24/7/365 і повної самовіддачі. Працювати в такому режимі в найближчий час я просто фізично не зможу. Вважаю неправильним брати довгий лікарняний і залишати величезну структуру у підвішеному стані фактично без керівництва. Ви, друзі, знаєте, що я точно не з тих, хто чіпляється за крісло», – зазначає Владислава Магалецька.

Вона також повідомила, що занадто багато зусиль, часу та енергії було покладено нею на те, щоб реформувати Держпродспоживслужбу, зробити її більш сучасною, європейською та ефективною, а тому «реформи мають бути продовжені, досягнуті результати мають стати фундаментом для подальшого росту, проекти, що були запущені, мають бути реалізовані до кінця».

«Хочу сердечно подякувати всій нашій команді, нашим партнерам, всім, з ким ми: змінювали систему, створювали та реалізовували нову філософію взаємодії держави та бізнесу, відкривали нові ринки і проводили реформи. Дякую всім, хто вірив в нас та підтримував увесь цей час. Нам вдалося зробити майже неможливе – розпочати ефективну трансформацію Держпродспоживслужби в європейський сервіс», – резюмувала Владислава Магалецька, додавши, що зміни мають бути продовжені.

Про «ефективність» трансформації Держпродспоживслужби В. Магалецькою красномовно свідчить її декларація: чотири квартири, будинок у Нових Безрадичах, земельні ділянки під Києвом, автомобілі Porsche Cayman, Toyota Camry, Volvo, Infiniti, майже 4 млн. грн. заробітної плати, понад 5 млн. грн. готівки, шуба з міху соболя вартістю 450 000 грн., акції, цінні папери, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю…

Проте пересічні споживачі, чи знехтувані права повинна була відновлювати та захищати В. Магалецька, згадуватимуть її як неперевершеного маніпулятора та автора рафінованих відписок.

Прощавайте, пані недоброчесність!