Популярне

Ніка Білоцерковська висловилася про війну в Україні та засудила Путіна

«Соромно за свою безпорадність»

Російська блогерка, авторка кулінарних книг Ніка Білоцерковська висловилася про війну в Україні на своїй сторінці в Instagram.

Вона написала, що вирішила прояснити свою позицію «без кришталевих сльоз, сердець і ошатних прапорців».

«Для тих, хто ще не зовсім зрозумів.

 1. Я не вважаю Український Народ своїм ворогом. Я вважаю їх братами та сестрами.
 2.  Я вважаю цю «спецоперацію» загарбницькою ВІЙНОЮ із суверенною державою.
 3. Я в абсолютному жаху від того, скільки матерів і з того й з цього боку не дочекаються додому своїх хлопчаків. Хлопців 18-20 років, пущених на фарш імперських амбіцій.
 4. Я в абсолютному жаху від економічних наслідків та наслідків наслідків, які нам усім доведеться розхльобувати ще довгі роки.
 5. Я боюсь за своїх дітей! Я хочу, щоб вони жили у світі без цієї жахливої ненависті, яку з кожним днем плодить ця нікому непотрібна нах*й війна. Яку НІХТО з людей не хотів! Тому що хотіти війни можуть лише божевільні нелюди. Ненависті не лише українців, а й усього світу. Ми всі перетворюємося на ізгоїв.
 6. Мені не соромно бути росіянкою. Мені соромно зараз, як людині, яка нічого не може змінити та виправити. Соромно за свою безпорадність.
 7. “8 років” – йдіть нах*й.
 8. «Патріоти» всіх кольорів та відтінків – йдіть нах*й.
 9. Людожери, які називають те, що зараз відбувається «вимушеним заходом» йдуть за «8 років і патріотами».
 10. Баскови та Канделакі, які відпрацьовують політ-агітки – йдуть слідом за людожерами. Тіна, сподіваюся, твій син, як син патріотки, зараз у танку під Мелітополем?
 11. Але найбільше, якщо чесно, я ссу через ЧЕРВОНУ КНОПКУ. «Спецоперація», яка для всіх нас, для всього людства, може стати остаточною. Я навіть у своєму піонерському дитинстві, у розпал холодної війни, так не боялася.
 12. І ще мало не забула. Немає жодних «Я проти війни, АЛЕ…» Яке, бля*ь, АЛЕ? Але наполовину вбиті? Так стало трохи зрозумілішим?», – написала вона.

Нагадаємо, з вимогами зупинити війну до Путіна звертаються представники російської культури, Андрій Макаревич, Борис Гребєнщиков, Лія Ахеджакова, письменники, режисери, артисти.