Популярне

Стратегічне село, звідки обстрілювали Харків, звільнено підрозділом ЗСУ

Сили штурмового підрозділу розвідки під керівництвом Командувача Сухопутних військ ЗСУ, генерал-полковника Олександра Сирського звільнили від російських окупантів село Російська Лозова на Харківщині. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Нині населений пункт повністю перебуває під контролем ЗСУ. «Це стратегічно важливий населений пункт, який знаходиться на автомобільній трасі Харків-Білгород. Саме з цього передмістя, під час окупації, ворог вів прицільний вогонь із цивільної інфраструктури та житлових масивів Харкова», — йдеться у повідомленні.

Раніше Збройні Сили України повернули під контроль Кутузівку Харківської області. Крім того, ЗСУ не дають російським військам провести наступ у районах Сулігівки, Нової Дмитрівки, Андріївки та Великої Камишевахи Харківської області, повідомив 28 квітня Генеральний штаб ЗСУ.

Нагадаємо, раніше «Флот 2017» повідомляв, що на Миколаївщині Збройні сили України знову взяли під повний контроль три населені пункти. Також повідомлялося, що ЗСУ звільнили ще одне село та взяли в полон окупантів.