Популярне

У Травневому, що на Тернопільщині, вшанували пам’ять Героя України Назара Войтовича

У селі Травневе на Збаражчині відбулося урочисте вшанування пам’яті Назара Войтовича, наймолодшого Героя Небесної сотні, що загинув на Майдані Незалежності 10 років тому.

Митрополит Нестор відслужив літію на могилі Героя у рідному селі

У неділю, 18 лютого 2024 року, село Травневе на Збаражчині зібралося, щоб вшанувати пам’ять свого земляка, Назара Войтовича, який загинув на Майдані Незалежності в Києві 10 років тому. Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор відслужив літію на могилі Героя в його рідному селі разом із місцевим духовенством, родичами та однокласниками Назара.

Назар Войтович був відомий своєю відданістю і мужністю. Він став Героєм України посмертно, а його внесок у боротьбу за свободу і незалежність країни запам’ятався назавжди.

На Тернопільщині пам’ять про Назара живе вічно. В рідній школі, яка тепер носить його ім’я, відкрили музей пам’яті, а в Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі облаштували Куток пам’яті, де зібрано символічні елементи Майдану та роботи Назара. Його внесок у розвиток демократичних цінностей визнаний урядом, і його ім’я стало символом мужності та жертовності.

Джерело: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ