Популярне

Український гімнаст Ілля Ковтун – про військове вторгнення Росії

«Російський народ сліпий і зомбований – ми даємо їм можливість вирватися з рук тирана»

Бронзовий призер чемпіонатів світу та Європи Ілля Ковтун розповів, як для нього змінилося життя після початку вторгнення росії на територію України. 

Напевно, це було одне з найжахливіших і гірших станів за все моє життя. В голові багато думок про те, що зробив так чи навпаки, починаєш міняти цінності і всім серцем бажаєш зустріти і обійняти близьких. У свій час було дуже багато тривоги, що згодом посилилося гнівом через сліпих людей, які, як зомбі, йдуть на наші землі і на наших людей. Було дуже складно зібратися і гідно битисяРосійський народ сліпий і зомбований, і саме ми зараз даємо їм можливість стати вільними і вирватися з рук тирана. Але вони не вміють думати і аналізувати, а також вони дуже бояться. Я людяно ставлюся до всіх – так мене виховали батьки і тренер, поважаю всіх.

Але тепер необхідно, щоб росіяни згуртувалися і пішли проти владимира путіна, допомогли зупинити війну, де всюди вбивають. Думаю, необхідно терміново ввести всі максимальні санкції в усіх напрямках для Росії, і, можливо, тільки тоді відкриються сліпі та зомбовані очі, завершиться війна, припиниться кровопролиття.

Нагадаємо, що Ковтун став кращим у вправах на паралельних бруси на етапі Кубка світу, а росіянин, для якого змагання стали останніми , відзначився підтриманням війни.