Популярне

Як торбохвати захищатимуть Київ в умовах надзвичайної військової ситуації

Київська міська державна адміністрація затвердила план евакуації населення, повідомив мер столиці Віталій Кличко на сайті КМДА. «У Києві створені комісії з питань евакуації – на рівні КМДА та в кожному районі. Затверджений план евакуації населення. Він визначає місця розташування збірних евакуаційних пунктів, кількість необхідного транспорту та безпечні райони для розміщення населення», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що міські служби вже працюють в умовах запобігання надзвичайній ситуації військового характеру.

«Сьогодні сили та засоби цивільного захисту Києва (це комунальні служби, аварійно-рятувальні служби та інші) становлять: 13,5 тисяч осіб особового складу та понад 780 одиниць техніки. Також розгортаються сили територіальної бригади для оборони Києва», – розповів Кличко.

Об’єкти критичної інфраструктури перейшли в режим підготовки до роботи в умовах надзвичайної ситуації, а підприємства забезпечені гарантованим безперебійним зв’язком у разі відсутності мобільного зв’язку та інтернету, вказує столичне керівництво.

«Якщо ще кілька років тому ми мали 1,5 тисячі придатних укриттів, то на сьогодні збільшили їх кількість утричі. Загалом до фонду захисних споруд цивільного захисту входять понад 500 сховищ», – зазначив Кличко.

При цьому місць розташування укриттів, безпечних районів для розміщення населення, евакуаційних пунктів він не вказав. Натомість пафосу додав: «Сьогодні потрібно керуватися інтересами національної безпеки і захисту нашої держави та її громадян!».

Загроза військового вторгнення – не перешкода для пустодзвонства. Як дбають про інтереси громадян Кличко та його вщент корумповані підлеглі – кияни чи не щодня дізнаються з повідомлень правоохоронних органів про кримінальні провадження щодо чиновників КМДА.

Так, перший заступник голови КМДА та ексліквідатор заводу «Радикал» Петро Пантелєєв, будучі з 2014 року головою міжвідомчої робочої групи з розв’язання екологічних проблем ВАТ «Радикал», на якого покладено обов’язки у сфері цивільного захисту та охорони навколишнього середовища, не провів жодного заходу, спрямованого на ліквідацію наслідків екологічного забруднення, а також демеркуризації цієї території. Загальний обсяг ртуті та ртутьовмісних речовин на цій території сягає близько 200 тис. тон.

В результаті засмічення небезпечними відходами території заводу та тривалого непроведення будь-яких заходів, спрямованих на ліквідацію наслідків екологічного забруднення, спричинено шкоду в розмірі понад 40 млрд. грн.

І ці особи захищатимуть громадян в умовах надзвичайній ситуації військового характеру?

Свєжо прєданіє…