Популярне

Зрозуміти українцям, що на них чекає зростання комунальних тарифів, красиво дав Офіс Президента

На Банковій майбутнє підвищення тарифів називають «коригуванням» та розповідають про «системні заходи» щодо недопущення різкого зростання тарифів на житлово-комунальні послуги. Про майбутнє зростання тарифів розповів нещодавно призначений на посаду заступника глави Офісу президента Ростислав Шурма, повідомила прес-служба глави держави.

Згідно з повідомленням, він красиво «зашив» у текст «переможної реляції» про заслуги влади у недопущенні різкого зростання тарифів на житлово-комунальні послуги, попередження про їхнє підвищення, назвавши його «коригуванням».

Читайте такожОчевидна «раптовість»: чи чекатиме на українців відключення від опалення

Зокрема, за словами Шурми, «можливе незначне коригування деяких тарифів у межах інфляційних очікувань на рівні 10-11%».

Заступник Єрмака уточнив, що це «коригування» торкнеться, зокрема, тарифів на розподіл та доставку газу.

«Але ціна газу для населення протягом поточного опалювального сезону не зростатиме», – запевнив Шурма.

Він зазначив, що для цього «уряд виділив суттєві кошти, щоб зберегти тарифи на газ для населення фактично на торішньому рівні – нижче за 8 гривень за кубометр».

«Уряд також виділив кошти для забезпечення пільговим газом муніципальних теплокомуненерго, щоб населення отримало опалення практично за цінами минулого року», – уточнив Шурма.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України, НКРЕКП, Нафтогаз і мери міст підписали Меморандум з врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям.