Популярне

До ОАСК надійшов скандальний позов під ім’ям відомого судді Верховного суду: використали тезку

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов з проханням призупинити дію Положення про проведення відбору на посаду члена Етичної ради для формування списку кандидатів у перший склад за квотою РСУ (Ради суддів України). Подав позов деякий Олег Ткачук, проте, як стало відомо OBOZREVATEL, це не суддя Верховного суду, а його цілковитий тезка.

На сайті Окружного адміністративного суду Києва зазначено, що вимога про припинення відбору міститься в заяві про забезпечення позову, що надійшла до суду з поданням самого позову, як це передбачено положеннями Кодексу адміністративного судочинства України.

«Заявником вказано Олега Ткачука, відповідачем – Раду суддів України. Зараз суд вирішує питання про наявність правових підстав для вживання заходів», – повідомили в ОАСК.

ОАСК просять призупинити дію Положення про проведення відбору на посаду члена Етичної ради для формування списку кандидатів за квотою Ради суддів України.

Як розповів у коментарі OBOZREVATEL суддя ВС Олег Ткачук, він не має ніякого стосунку до цього позову, проте не сумнівається, що його ім’я було використано спеціально.

Суддя Олег Ткачук не подавав позов до ОАСК

Раніше в інтерв’ю OBOZREVATEL Олег Ткачук заявив про намір висуватися на пост голови Верховного суду. Також він розповів, що проведення нових виборів голови ВС до звільнення цієї посади Валентиною Данішевською не відповідає встановленій законом процедурі і може призвести до серйозних наслідків.