Популярне

Правоохоронці обшукали КП «Муніципальна охорона»

Екскерівників підозрюють у корупції

Київська міська прокуратура провела обшуки в офісі комунального підприємства «Муніципальна охорона». Слідчі дії проводилися в межах кримінального провадження за фактом постачання за завищеною вартістю форменого одягу на суму понад 4,7 млн гривень.

Як повідомляє пресслужба столичної прокуратури, між КП «Муніципальна охорона» та приватним підприємством у період 2019-2020 роках було укладено договори на постачання форменого одягу та аксесуарів.

За результатами проведеної експертизи встановлено завищення вартості поставленого одягу на суму понад 4,7 млн гривень. За окремими договорами, які були погоджені службовими особами комунального підприємства, сума завищення становить понад 100 відсотків.

«Двом колишнім керівникам КП «Муніципальна охорона» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. ч. 3, 4, 5 ст. 191 КК України. Крім того, повідомлено про підозру за ч. ч. 3, 4, 5 ст. 191 КК України директору підрядної організації, що поставляла формений одяг. На теперішній час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів», — йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • 16 серпня правоохоронці провели обшуки у департаменті транспортної інфраструктури КМДА, комунальному підприємстві «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва», державному підприємстві «Укрдержбудекспертиза», а також у підрядних організаціях.
  • Офіс генпрокурора викрив групу людей з підприємців та службовців Київської міської державної адміністрації, які займалося незаконною евакуацією автівок.
  • 12 травня Київська прокуратура разом з поліцією та Державною фіскальною службою (ДФС) провела серію обшуків у чотирьох комунальних підприємствах, їхніх підрядників та КМДА.
  • 21 травня у Києві правоохоронці провели обшук у приміщенні комунального підприємства «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції «Київбудреконструкція».
  • 7 жовтня прокуратура провела обшуки у київській філії «Укрзалізниці». Чиновників підозрювали у заволодінні бюджетними коштами.