Популярне

Фальсифікатори вершкового масла – хто вони?

Однак очолювана Магалецькою Держпродспоживслужба про це замочує

У 2021 році в закладах торгівлі та громадського харчування зафіксовано 980 порушень, пов’язаних з обігом фальсифікованого масла. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

«Припинено обіг 6 тонн та вилучено з обігу 13 тонн вершкового масла. Прийнято 70 рішень про тимчасове припинення виробництва харчових продуктів», – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що у 2021 році Держпродспоживслужба провела більше 20 тисяч моніторингів та перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво та обіг харчових продуктів. Як наслідок було виявлено та вилучено з обігу 19 тонн неправильно маркованих харчових продуктів.undefined

«19 тонн продуктів, які не відповідали вимогам законодавства, не потрапили до українців», – зазначила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Також зазначається, що під час здійснення позапланових заходів державного контролю було відібрано 4065 зразків молочної продукції і за результатами лабораторних досліджень в 91 випадку виявлено жири немолочного походження.

На жаль, Держпродспоживслужба у притаманній їй манері, не надає ключову інформацію, яка б дійсно убезпечила українців від вживання небезпечних продуктів, а саме – не називає суб’єктів господарювання, які виготовляють шкідливий для здоров’я фальсифікат під виглядом вершкового масла.

Уникаючи називаючи речі своїми іменами, відомство Владислави Магалецької перешкоджає свободі вибору покупця і ллє воду на млин фальсифікаторів.

На сторінці Держпродспоживслужби у ФБ Pavel Tomchuk написав: «Ви хоч 1000 тонн конфіскуйте, що мені до цього? Дайте назви товару, фірми виробників, магазини реалізації це важливо для споживача, щоб не заподіяти собі та іншим шкоди від вживання. Якщо Ви цього НЕ розумієте, то Ваша робота НЕ потрібна. Ваши звіти БЕЗ фактажу порожній звук. Дякую».