Популярне

Кремлівська пропагандистка Марина Овсяннікова повертається на Росію

Так, Вам не почулося, “справжня опозиціонерка і борчиня проти путіна”, яка “геройськи” підняла плакатик на телеканалі, на якому до того багато років несла в маси рашистську шовіністичну пропаганду заявила, що їде додому. Каже, що “вимушено”, що через сімейні обставини. Та більше виглядає, що причина “вимушеності” геть в іншому – ну не вірить світ в її маячню про “хорошіх русскіх”, а тому потрібні нові інструкції. Та і фсбешні рублі закінчились, а з переводами грошей з Росії тепер сутужно.

Чи хтось має повірити, що така “надзвичайна опозиціонерка” могла спокійно виїхати з Росії? З недокраїни, де їх опозиційних та навіть “бутербродних” політиків або вбивають, або саджають? Де за один плакатик на нікому не потрібній вулиці запроторюють в каталажку “на перевиховання”? Де саджають за допис “вконтактє”?

А тепер, і так само спокійно, ця “борчиня” ще й повернеться.

Це все нагадує старий анекдот про Штірліца, який крокуючи Берліном щиро дивується, чому на нього підозріло дивляться перехожі: “цікаво, що видає в мені розвідника? Мій пронизливий погляд чи парашут за спиною?”

І це чергова наука для тих, хто вірить в існування тих “хорошіх русскіх”. Хто вірить, що винен путін, а “прості росіяни” – ні. Хто досі заражений вірусом “русского міра” з їх “культурою”, “церквою”, “наукою” та іншим “великоросійським” лайном….

Для тих, хто обманюється, шукаючи “хороших русскіх” в музичних кліпах отих всіх Little Big, Ногу Свєло, Максах Коржах та їм подібних.

P.S. A справжні “хорошие русскіє” все ж існують. На сьогодні їх вже 37200. Але вони вже не їздять, не виступають і не співають. І їх буде все більше.