Популярне

Мешканці Троєщини: «Диверсанти сиділи у нас тут по півроку»

Мешканці столичного району Троєщина, яка постраждала від обстрілів, згуртувалися та організували «полювання» на диверсантів. Про це «Слідству.Інфо» розповів мешканець Троєщини з локальної тероборони Михайло Михайлович.

«Ловимо часто, то одного, то іншого — сидять давним давно у нас тут. По пів року, рік. Тобто операція спланована і досить добре підготовлена», — розповідає чоловік.

Він також каже, що на районі організували цілодобове чергування.

«По вечорам хлопці бігають, ганяють їх (диверсантів — ред.), — каже Михайло Михайлович. — Ті заганяють, а ми от тут ловимо. Як на нормальному полюванні. Цих падлюк треба ловити і душити. Навіть якщо одного зловимо на тиждень — це вже буде чудово. Ловимо падлюк, ловимо», — розповідає він.

Більше про те, як столичний район Троєщина пережив обстріли та згуртувався навколо захисту своєї місцевості, читайте у нашому репортажі.

Нагадаємо, 27 лютого окупанти обстріляли один з найбільш густонаселених районів столиці — Троєщину.

У двір між будинків влучив снаряд, загинув чоловік. Неодноразово протягом бойових дій росіяни також намагалися атакувати і ТЕЦ-6 на окраїні Троєщини — теплоелектроцентраль, що постачає опалення та гарячу воду північним частинам столиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «НІКОЛИ ТУТ НЕ БУДЕ ЇХНЬОЇ НОГИ»: ЯК У МІСТІ ВАСИЛЬКІВ ТРИМАЮТЬ ОБОРОНУ ВІД РОСІЙСЬКИХ ОКУПАНТІВ