Популярне

Монумент «Воля» відкрили в Ірпені

29 березня в Ірпені у сквері біля Ірпінського відділу поліції відкрили монумент «Воля», присвячений героїчному спротиву міста проти російських загарбників. Про це повідомляє Бучанська РДА.

Монумент присвячений героїчному спротиву міста проти російських загарбників

Монумент «Воля» створили із залишків російських ракет, що летіли на Київщину на початку повномасштабного вторгнення.

За словами першого заступника Ірпінського міського голови Андрія Кравчука, це символічне перетворення знаряддя руйнівної сили на монумент стійкості та нескореності і яким би страшним не був цей метал, його завжди замало, щоб нашу волю зламало.

Особливість цієї споруди полягає в тому, що вона має цифрове доповнення – сайт, який містить зіскановану тривимірну модель монумента, котру можна переглянути у будь-який час і будь-якому місці. Таким чином це дозволяє поширити меседж який несе цей монумент далеко за межі міста.

У заході з нагоди відкриття взяли участь голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов, заступник голови Нацполіції — начальник кримінальної поліції Андрій Нєбитов, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, митці, які працювали над створенням монумента та жителі громади.

«Цей монумент показує скільки болю й жаху прийшло на нашу землю. Ми завжди будемо дивитися і пам’ятати той страх, який пережили в ті страшні часи. Ми повинні боротися та допомагати нашим Збройним силам, які ведуть нас до Перемоги. Слава Україні! Героям слава!», –  наголосив голова Бучанської районної державної адміністрації Данило Мавлянов.