Популярне

Син Володимира Путіна вирішив відмовитися від свого прізвища

Спортсмен Віктор Путін думає після одруження взяти прізвище дружини Український футболіст Віктор Володимирович Путін через своє прізвище та по батькові має чимало проблем. Хоча народився на Херсонщині, навчався у школі «Динамо» і навіть міг грати за збірну, але вирішив будувати кар’єру в Польщі.

Представляючи хлопця в ефірі програми «Ранок з Україною», телеведучий Анатолій Анатолич розповів про нього: «Українець Путін усіма силами допомагає Україні: доставляє гуманітарку, працює з благодійними організаціями. За це фанати його дуже люблять і на матчі приходять із плакатами: «Не кожен Путін – ворог. Вікторе, ми з тобою!» Наш Путін справді красень, не те, що той, що в бункері».

Віктор Путін сміється, що через прізвище йому нерідко доводиться проходити тест на «паляницю»: «До 24 лютого люди, почувши моє прізвище, могли якось пожартувати, але зараз не так весело: менше стало жартів. Тепер, коли чують моє прізвище, кивають, мовляв, не пощастило тобі, хлопче».

Телеведучі запитали у спортсмена, чи не думав він відмовитися від свого прізвища і навіть запропонували варіанти: Путіненко, Шляхевич (українською «шлях» – це «шлях»), Путняк. Віктор каже, що не виключено, що змінить прізвище: «Звичайно, не хотілося б, це історія мого роду і через одну хвору людину позбавлятися цього? Але відчуваю, що далі все важче, тому, коли одружуватимуся – подумаємо».

Анатолич відразу пожартував: «Головне тепер не закохатися в дівчину з прізвищем Шойгу».