Популярне

Як Кличко знищує Печерські схили на догоду будівельній мафії

Київрада поновила забудовнику Вавришу договір оренди землі по вулиці Вільшанській, що на сповзаючій горі на столичному Печерську. До появи варварів-забудовників тут була зелена зона. Зараз на частині ділянки знаходиться незаконний чотириповерховий недобуд, а там, де виростають дерева, їх оперативно вирубують.

Лідер партії «Народовладдя» Юрій Левченко вирішив детальніше розповісти про аферу Кличка-Вавриша із забудовою багатоповерховим (16-25 поверхів) монстром півгектара землі на схилах Печерську по вулиці Вільшанській, що пролягає від вулиці Професора Підвисоцького до Звіринецької.

«Нормальна влада вже давно б відновила зелену зону, але тільки не Кличко, який вирішив поновити скандальному забудовнику Андрію Вавришу договір оренди на 10 років для будівництва. Це попри те, що дана ділянка потрапляє в межі пам’ятки культурної спадщини «Історичний ландшафт Київських гір та долини р. Дніпро, – написав на своїй сторінці у ФБ Ю.Левченко. – За відповідне рішення проголосували представники усіх фракцій Київради – «Європейська Солідарність», «УДАР Віталія Кличка», «ОПЗЖ», «Єдність Омельченка», «Слуга народу», «Батьківщина» та «Голос» (повне поіменне голосування в коментарях).

Представник нашої команди Народовладдя – експерт з містобудування – Георгій Могильний роками разом з місцевою громадою успішно зупиняє це незаконне будівництво. Але, як бачимо, кличківська влада не чує людей і продовжує працювати на будівельну мафію.