Популярне

Головну умову для зняття санкцій із РФ назвала глава МЗС Німеччини

Світ на умовах, які диктуватиме Росія, не принесе бажаної безпеки ні Україні, ні Європі

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що лише виведення всіх російських солдатів із України може стати передумовою для зняття санкцій проти РФ. Про це вона розповіла в інтерв’ю Bild am Sonntag.

“Припинення вогню може бути лише першим кроком. Нам зрозуміло, що санкції можуть бути зняті лише в тому випадку, якщо Росія виведе свої війська. Світ на умовах, продиктованих Росією, не принесе безпеки ні Україні, ні нам у Європі. У найгіршому разі це буде запрошення до наступної війни – ще ближче до наших кордонів”, – сказала Бербок.

Міністр додала, що не довіряє жодним обіцянкам президента РФ Володимира Путіна.

“Мирний порядок, який ми знали в Європі, був безповоротно зруйнований Путіним. Як би нам не хотілося, немає шляху назад до періоду до 24 лютого. Ми більше ніколи не можемо покладатися лише на обіцянки Путіна”, – сказала вона.

Бербок наголосила, що партнери мають сприяти посиленню України, щоб вона могла також вирішувати, на яких умовах буде укладено мир.

“Адже саме українці гинуть у цій війні і їм загрожують пригнічення та тиранія під російською окупацією. Ніхто не має права їм диктувати”, – підсумувала вона.